Kategorijos

Prekių grupės

Bacillol AF - preparatas greitai paviršių dezinfekcijai. Visas vaizdas

Bacillol AF - preparatas greitai paviršių dezinfekcijai.

SAVYBĖS - Bespalvis skystis, turintis alkoholio kvapą. Veikia bakterijas (įsk. TBC, Salmoneles, Listerijas), grybelius, inaktyvuoja virusus (Rota-, Papova-, Adeno-, Vaccinia-, HBV ir ŽIV). Greitai suyra aplinkoje.

TŪRIS: 500 ml

Smulkiau

AR00340337

1 Prekė sandėlyje

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

4,76€

Kaina be PVM

PASKIRTIS - Nedidelių paviršių ir daiktų greitai dezinfekcijai .Tinka patalpoms, kuriose didelė hepatito B ir ŽIV rizika ar reikalinga greita paviršių dezinfekcija - procedūriniams, stomatologų, ginekologų, kitų gydytojų kabinetams, ligoninių, ambulatorijų ir poliklinikų patalpoms, laboratorijoms, hemodializės, intensyvios terapijos skyriams ir kt. Galima greitai dezinfekuoti sunkiai prieinamus nedidelius paviršius, daiktus ir įrengimus: kušetes, neštuvus, operacinių stalus, vežimėlius, stetoskopus, kraujospūdžio matavimo aparatus, operacinės avalynę ir kt. Bacillol AF sudėtyje yra tik alkoholiai, todėl preparatas ypač tinka maisto ruošimo ir gamybos srityje, farmacijos pramonėje. Taip pat Bacillol AF naudojamas kirpyklose plaukų kirpimo mašinėlėms, šukoms ir kt. instrumentams, kur reikalinga greita dezinfekcija.

NAUDOJIMAS - Bacillol AF yra paruoštas naudojimui. Juo reikia pilnai ir vienodai apipurkšti arba suvilgyti paviršių. Tam naudojami specialūs išpurškėjai. Preparatą išpurškus, rekomenduojama nušluostyti Bacillol AF sudrėkinta servetėle. Taip pasiekiamas optimalus dezinfekcijos rezultatas. Nedideliems paviršiams sunaudoti iki 50ml/m2 preparato, dezinfekuojant sienas, grindis - iki 100ml/m2. Nenaudoti paviršių, jautrių spiritui, dezinfekcijai.

SUDĖTIS - Veikliosios medžiagos: alkoholiai. 100g tirpalo yra: 45,0g 1-propanolio; 25,0g 2-propanolio ir 4,7g etanolio.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.